Reakcia na: 810zssk #177851:
len sranda je, že "experiment" BID existuje už od roku 1989
toto je možné iba na Slovensku ? Prvá regionálna BID linka prevádzkovaná spoločnosťou, ktorej doménou primárn NIE JE prímestská doprava a neplatí tu prípatok BID ? ?
kecho
zas je pravda, že je dosť nešťastne riešený predaj PCL, kde ti napíšu, že "celosieťový" namiesto "platí pre pásmo 1 a 2"...