http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/samosprava/chcu-opravit-podchod-na-trnavskom-myte.html?page_id=273767
"V priestore je treba napríklad vymeniť eskalátory, stropné svietidlá, problém je so zvrškami električkovej trasy," uviedol novomestský a mestský poslanec Libor Gašpierik (SDKÚ-DS)."
Neopravovala sa náhodou len tak náhodou nedávno trať na Trnavskom mýte? ?
"V priestore je treba napríklad vymeniť eskalátory, stropné svietidlá, problém je so zvrškami električkovej trasy," uviedol novomestský a mestský poslanec Libor Gašpierik (SDKÚ-DS)."
Neopravovala sa náhodou len tak náhodou nedávno trať na Trnavskom mýte? ?
Peon
Predpokladám, že Dunčo sem už nepíše, tak sa väčšieho a vulgárneho rozvinutia môjho off-topicu neobávam.
Ale tak trochu to možno súvisí aj s DPB: Ak by sa minulý rok do vedenia dostal namiesto Belfiho nejaký nominant KDH, tak možno by sa požehnávali nové autobusy MHD, pre vodičov by sa organizovali omše... ? Len to by bolo treba ešte vymyslieť nejakú patrónku alebo patróna MHD (ak už taký/á náhodou neexistuje). ?