Reakcia na: AAA #177421:
No to je pekné. A teda tá komunikácia už priniesla aj nejaké výsledky konkrétne? Vieš lebo môžete komunikovať ale ak Vás odtiaľto píše dajme tomu 10 ľudí a každý niečo iné, alebo dajme tomu, že 10 ľudí a 5 názorov, tak je to potom chaos.
albert.BKV.zrt
Pred casom dosla tiez "podnetna" staznost v zmysle: "preco sa k jednemu nastupisku pristavuju vlaky na odchod a zaroven na dalsiu kolaj toho nastupiska prichadzaju ine vlaky? Takto sa ludia zrazaju na schodoch a v podchodoch... " Navrhoval/a rozdelit perony na prichodove a odchodove.O prechodiacich tam nebolo nic...
?