Reakcia na: miso256 #177385:
Linka premávajúca cez Prístavný most a celú Bajkalskú by malá zápchy len niekedy? Videl si niekedy trojicu L98? Nie, nešli podľa CP, ztrojené odchody liniek v BA neexistujú... A tvoja druhá pseudolinka ide cez Lamačskú, Brniansku, Pražskú, Šancovú a Trnavskú - čiže taktiež ulice, kde zápchy bývajú len raz za čas 
Koľko máš tých rokov?
miso256
Predpokladat ze by dve linky mali uspokojit vacsinu cestujucich je minimalne naivne. A ani to nepredpokladam. Este raz opakujem, ze ide len o 2 linky z cca 70 autobusovych liniek, teda asi 3%. Predlzenie intervalov liniek v priemere o 3%, co je 18 sekund na 10 min. nie je citelny problem.