Reakcia na: salome56 #177250:
Lístky v MHD si necvakáš preto, lebo tam chodia revízori, ale preto, že je to spôsob platenia za službu. Neviem, koľko rokov majú tvoji kolegovia, ale intelektuálne sú na tom zrejme dosť nízko. Keď neplatia za MHD, tak nech neplatia ani v obchode pri nákupe a potom som zvedavý, čo sa im stane.
TomJ
K tomu Tvojmu návrhu so zlúčením 44 a 147: Je to síce zaujímavé, no z Koliby na Búdkovú by to takto trvalo cca 30 min., čiže jedno kolo hodinu. K tomu treba pripočítať nejaké meškanie a samozrejme prestávku. Interval by musel byť 30 min., aby si neoslabil kapacitu na súčasnej trase 44-ky a zároveň aby bola takáto linka atraktívna. To by si vyžadovalo 3 vozy, pričom dnes sú na 44 a 147 dokopy 2 a už teraz nedokážeme vypraviť minibusy na všetky linky (viď dnešnú 128). Takže bez zrušenia 27 a 128 o takom niečom nesnívaj.