Reakcia na: Valec #177099:
Takýto : http://imhd.sk/ba/cestovny-poriadok/linka/31/smer/Nove-Mesto-Trnavske-myto/zastavka/Cintorin-Slavicie-udolie/524288365615.htmlNa čo bola dobrá premávka L31 24. a 25.12.? Konečne by sa mohlo pristúpiť k racionalizácií linkového vedenia (električky nevinímajúc) a spraviť pre Slávičie údolie jednu linku, ktorá by kopírovala potreby Slávičieho údolia. Tým pádom by sa nemuseli odchody omotávať okolo 20minútovej linky 39 ale bola by jedna linka, ktorá by dopyt kopírovala. T.j. počas skúškového, či letných prázdnin by na linke 31 bol skromnejší režim premávky. Počas semestra by bol interval 5/10/6 a cez víkendy doobeda 20, poobede 12 alebo 15minút. Mimo semestra by sa nemuselo jazdiť podľa intervalu L39 ale podľa dopytu a síce 7-8/12 (alebo 15)/10 (alebo 12) a cez víkendy 20, poobede 12 alebo 15minút. L39 by sa odklonila napr. na hl.st. ako náhrada za električky alebo by sa zrušila a posilnila by sa oveľa potrebnejšia linka 61, ktorá dnes nestačí na ten nápor cestujúcich. Veď 20min mimo špičky a poodebe dokonca iba 15 minút je teda blamáž.
T679
Mimochodom čo sa týka jazdy šoférov, tak na vine sú aj tí ľudia čo prebiehali po ceste. Raz som zažil ako skupinka zahraničných (7 ľudí) si to veselo s batohmi strihla cez Staromestskú ul. s batohmi, takže úroveň ľudí zo západu tiež nieje nejaká úžasná. Ale aj šoféri riskujú dosť. Ráno medzi DNV a Lamačom sme šli smerom na sídlisko, pred nami SORka krátka (asi presun na linky 20,22 alebo 28) a sme boli na nej nacapení doslova pri rýchlosti viac než 50km/h. Keďže som už zažil, že tam raz večer pobehovali psy po ceste a bolo to pri tme a mraze dosť o hubu, tak pri takom konaní šoférov aké opisujem je poriadny kus šťastia, že nemáme v Bratislave viac nehôd, pričom šoféri ohrozujú aj seba a to neraz smrteľne! Je najvyšší čas robiť medzi šoférmi nejakú osvetu, príp. nasadzovať na vybrané úseky nejaké kontroly, ktoré budú sledovať ako šoféri jazdia.