Inak by bolo fajn keby DPB opat zacal zverejnovat aj casy vyjazdov z vozovne. Ono to niekomu v tych skorych rannych hodinach moze padnut fajn.

Skôr som zvedavý ako budú odlíšené tie rôzne dojazdy 202.

A to uz bolo po tom, co vystupila cast cestujucich na Molecovej.
Mike
A na transparente by to nemal byť problém: cieľ bude buď Vozovňa Hroboňova (mohlo by sa doplniť do spodného riadku že cez Hrad alebo cez Palisády), a tie po novej trati budú mať Prokopa Veľkého, lebo to bude konečná zastávka...
A dojazd toho jedného hroboňáckeho poradia 205 asi tiež ostáva cez Hrad...