Reakcia na: 810zssk #176650:
Podľa mňa tiež predpokladá zle, to však nemení nič na tom, že to, že Pitchov otec tam odmoderoval pár akcií, nie je smeroplatná skúsenosť pre zachovanie/likvidáciu PKO.
ako sa mi včera stalo v JeTiho buse, keď sme stáli na červenej na zastávke. ľudia nastúpili, zavrel dvere a nechal dopyt...
810zssk
To som ani netvrdil.
Pokial ide o PKO, osobne povazujem za najvacsi problem ze sa kona uplne v rozpore so zakonom. Samotne zburanie by som az tak zle nevidel.