Reakcia na: Solider #176636:
Obvykle sa takýchto reakcií zdržiavam, xenofóbny nie som, manželku mám z Prešova ale tentokrát musím: Jeden privandrovalec z východu pripravil Bratislavu o polovicu historického centra, druhý sa rozplýva nad búraním PKO. Pakuj si búrať Čierneho Havrana.
ako sa mi včera stalo v JeTiho buse, keď sme stáli na červenej na zastávke. ľudia nastúpili, zavrel dvere a nechal dopyt...
Mike
Iná vec je, ak ide vodič s náskokom. Vodič zavrie dvere a čaká na zastávke. Ale v palubnom počítači už naskočí ďalšia zastávka a predčasný odchod zo zastávky. Teda pokiaľ sa potom u vedúceho vyhodnocuje iba paramter jazdy oproti CP, už tam vyskočí predčasný odchod. Až následne (môže byť na základe intervencie daného vodiča) sa pozrie paramter rýchlosti a tam je vidno že vodič sa z danej zastávky nepohol skôr než mal. Alebo môže vodič tesne pred odchodom otvoriť tie dvere ešte raz a potom by to malo byť ok.