Reakcia na: c 744 #176607:
1. Z dostupných údajov vyplýva, že úsek Bajkalská - Nivy je autobusmi vyťažený na cca 20%.2. Pred pezinskou stanicou má byť v dohľadnej dobe vybudovaný terminál, kde bude pre autobusy 5 či 6 nástupných hrán, čo je akurát pre všetky podstatné smery.
3. Jediná potreba autobusov medzi BA a PK bude tvoriť taká kapacita, ktorú nedokáže vlak v dnešých podmienkach zvládnuť, resp. taká, ktorá bude tvoriť atraktivitu spojenia.
matt11
Najlepsie by bolo keby nejaky bus chodil z hornej casti Jura na zel. stanicu, v nejakej rozumnej nadvaznosti a takisto nieco podobne v PK , len u nas to je utopia.
a niesu nejake nove informacie o MHD do Jura?