Reakcia na: Ike #176294:
Tých ľudí nie je možno veľký počet, ale spojenie oblasti Červeného kríža a Búdkovej smer Patrónka musí, resp. by malo byť, zachované. Ja zas mám skúsenosti z jazdenia, a nie úplne sa stotožňujem s Tebou a s Valecom. ?
Ike
Lepšie, ako sa mačkať, stáť v BUS pruhu, ktorý aj tak blokuju IADisti (Pražská) a v mojom prípade prestupovať ? ?