Dnes som mal konecne aj ja stastie na L7. Normalne som asi prvy krat v tomto skol.roku aj sedel cestou do prace.
Mohli by doladit este hlasenie zastavok. Na tom bocnom teplomery svietila iba linka,presny cas,a konecna zast. Trasa a ani zastavky neukazovalo. Mohlo by preblikovat "posilova doprava" + standartne zastavky,ked uz na zastavkach stale nie je ziadne info. Par ludi dnes riesilo v eline kade to ide... predpokladam ze nahodny cezpolny.
Mohli by doladit este hlasenie zastavok. Na tom bocnom teplomery svietila iba linka,presny cas,a konecna zast. Trasa a ani zastavky neukazovalo. Mohlo by preblikovat "posilova doprava" + standartne zastavky,ked uz na zastavkach stale nie je ziadne info. Par ludi dnes riesilo v eline kade to ide... predpokladam ze nahodny cezpolny.
Mike
No ale 184 chodí dosť obmedzene, tak aby sa dostali študáci z EU na HoPu, tak by akože chodili s 84+ na hrane prestup na 206...
210 hodili na Kramáre kvôli dosť využívanému potrebnému priamemu spojeniu AS Ml. Nivy - nemocnice na Kramároch a aby nebola oslabená kapacita z Kramárov.
Ja viem že z Eu na HoPu by sa dalo ísť aj 88+210, kebyže na Hrobonku chodí 210. Ja iba píšem ako asi uvažovali autori tohto návrhu (mimo imhd).