Reply on: AAA #176264:
Zrejme usudili ze je dopyt po spojeni Kramare - Sancova, zatial co na spojeni Kramare - Hodzko mozu ubrat a nechat tam len 212. Pripadne ze z vozovne je lepsie mat linku na Hodzko ako na Sancovu. Tiez si uvedom, ze 210 ma ovela lepsi interval ako 206, teda na Kramaroch dojde k navyseniu kapacity.
len sa neviem dopracovať k názvu 12-tej zastávky na hlavnej trati - všade píšu, že ich bolo 12, ale menujú iba 11...
Mike
No ale 184 chodí dosť obmedzene, tak aby sa dostali študáci z EU na HoPu, tak by akože chodili s 84+ na hrane prestup na 206...
210 hodili na Kramáre kvôli dosť využívanému potrebnému priamemu spojeniu AS Ml. Nivy - nemocnice na Kramároch a aby nebola oslabená kapacita z Kramárov.
Ja viem že z Eu na HoPu by sa dalo ísť aj 88+210, kebyže na Hrobonku chodí 210. Ja iba píšem ako asi uvažovali autori tohto návrhu (mimo imhd).