RE: david1: U sedlovej posilnenej 93 som predpokladal skratenie kazdeho druheho spoja po Holicsku. Vacsiu sancu mas ze zaplnis 93ku ako 94 na Vazku.
Mozno na odvoz studakov by sa mohla vyuzit aj abus linka v trase 13ky zo zastavkami: HS,Zilinska,STU (zastavka v smere Zochova pre 31,34,39 - kde by si presadli studaci na 31/39 resp. isli do skoly), Nam.1.m, Hodzko,Sav,HS........a viest ju len ako posilovku pri prichodoch vlakov.
Mozno na odvoz studakov by sa mohla vyuzit aj abus linka v trase 13ky zo zastavkami: HS,Zilinska,STU (zastavka v smere Zochova pre 31,34,39 - kde by si presadli studaci na 31/39 resp. isli do skoly), Nam.1.m, Hodzko,Sav,HS........a viest ju len ako posilovku pri prichodoch vlakov.
rasto.f
Re #176225 810zssk: Tak dnes vlaky smer DS odchádzajú obvykle z 22. koľaje, na ktorú sa zmestí max. 4 vozová súprava. Čiže buď pupuš alebo trabant. Na iné nástupštia pchať vlaky z DS veľmi vhodné nie je (jednak dĺžka vlaku, ale najmä kríženie vlakových ciest + priepustná výkonnosť zhlavia).
Re #176223 Valec: to je taká logika anachronického prístupu k doprave, resp. prístupu ako vytunelovať verejné financie na nezmysly. Opakujem hlavným problémom dopravy v SR nie je nedostatočná infraštruktúra, ale nezmyselná technológia.