RE: david1: U sedlovej posilnenej 93 som predpokladal skratenie kazdeho druheho spoja po Holicsku. Vacsiu sancu mas ze zaplnis 93ku ako 94 na Vazku.
Mozno na odvoz studakov by sa mohla vyuzit aj abus linka v trase 13ky zo zastavkami: HS,Zilinska,STU (zastavka v smere Zochova pre 31,34,39 - kde by si presadli studaci na 31/39 resp. isli do skoly), Nam.1.m, Hodzko,Sav,HS........a viest ju len ako posilovku pri prichodoch vlakov.
Mozno na odvoz studakov by sa mohla vyuzit aj abus linka v trase 13ky zo zastavkami: HS,Zilinska,STU (zastavka v smere Zochova pre 31,34,39 - kde by si presadli studaci na 31/39 resp. isli do skoly), Nam.1.m, Hodzko,Sav,HS........a viest ju len ako posilovku pri prichodoch vlakov.
MatejBA