Reply on: Solider #176254:
Vozy, vzkm na predlzenu 208 si nakreslime ? ? To je uz potom fakt realnejsia 206 po novej trati, kde netreba nic pridavat.
len sa neviem dopracovať k názvu 12-tej zastávky na hlavnej trati - všade píšu, že ich bolo 12, ale menujú iba 11...
rasto.f
Riešenie napr. - dlhé koľaje primárne pre diaľkové vlaky (potom sa za ne aj tak už nijaký Os nezmestí). Os viezť tranzitne v smere MA-GA, Os TT-BA na 4. perón, Os z DS a REx na 5. perón.