Reakcia na: eripmav #176122:
To je iba náhoda, ja som revízorov v Prahe stretol aj BEZ policajtov a to rovnako aj vo Viedni, kde ma vo štvrtok kontrolovali tri mladé študentky-revízorky. Policajtov v pätách nemali, jedine tak na telefóne.
tito
alebo si niekto nevsimol, ze prestupoval? alebo telefonoval aj vodic v L59 aj vodic v L91/191? a co na to Jan Tleskac? javascript:smile('?');javascript:smile('?');javascript:smile('?');