Reakcia na: Solider #176134:
A nie len podľa mna nie. Nie ako každú nedeľu. Táto nedeľa večer bola mimoriadne "silná" lebo väčšina ľudí mala 4 dni voľna, teraz cestovalo "von" oveľa viac ľudí ako na bežné víkendy... Minulú nedeľu ani tú nedeľu predtým to až takto na hl. st. nevyzeralo...
anaton
Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.
Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.
Vdaka za odpoved