Dnes som cestoval linkou c. 59 z Pionierskej smer Sady a sofer si zhruba od Prezidenskeho palaca telefonoval az po zastavku Sady, nakolko som vystupoval.
Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.
Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.
Vdaka za odpoved
Urcite to bolo dlhsie, lebo pri odchode autobusu zo zastavky stale telefonoval a veselo sa smial.
Kde to mam nahlasit?,
nakolko to nebolo prvy ani posledny krat.
Vdaka za odpoved
810zssk
Inak stale si tu neuviedol ziaden pravny podklad pre tvoje tvrdenie. Len prazdne reci.