Urcite lepsia trasa posilovky by bolo potrase HS-Jelačičova ako 210ka vdaka lepsim (blizsim) prestupom z abusu/tbusu na radialy-eliny. No Jelačička vdaka vystavbe Centralu je out ?, dalsia vec ci by sme nasli nejake tbusy (aspon 3) na novu posilovku X 21X.
Do Viedne sa tade časovo ani finančne cestovať neoplatí, takisto ani na letisko Schwechat. A do tých rakúskych dediniek po trase pochybujem, že by bol dopyt zo Slovenska...
Peon
Lenže na zadnej strane lístka sa uvádza v SK, DE, ENG "Použitie cestovného lístka sa riadi tarifou MHD. Cestujúci je povinný označiť si cestovný lístok ihneď pri nástupe do vozidla v najbližšom označovači." ? Chápem, že tá zadná strana je predtlačená, a teda tlačí sa na všetky lístky bez výnimky...