No nejlepší by bylo to vydlabat dát nové podloží nové kolejnice a jede se. Nevím proč čekat x let na rekonstrukci místa, které se ani nebude možná realizovat. Za těch pět let ten kousek klidně znova může změnit podobu, neb by to již bylo na udržovací práce.
V čem spočívá "tygřivost" ekonomiky státu, kde není hlavní město schopno zrekonstruovat těch pár pitomejch metrů jednoduché tramvajové trati?
V čem spočívá "tygřivost" ekonomiky státu, kde není hlavní město schopno zrekonstruovat těch pár pitomejch metrů jednoduché tramvajové trati?
Peon
"Jednotlivé spoje na linke č. 901 počkajú na zastávke Wolfsthal na prípoje vlakov S7 a vodiči budú cestujúcich informovať o výluke na železnici a o náhradnej doprave."
Lebo vodič ma dnes cestou do Rakúska presviedčal o opaku. ? Ale ako som spomínal, to čakanie nie je nutné (aspoň čo som ja videl).
PS: Využívajú vôbec Slováci tú jednokoľajnú pomalohdráhu S7