Reakcia na: eripmav #176033:
v tom pripade ta vyzyvam na konanie. Stoj si za tym co vravis a chod podat trestne oznamenie.1) vo veci unosu dietata
2) vo veci zneuziti pravomoci verejneho cinitela, pri odovzdani informacii o ciernom pasazieri
Nasledne ak raz do teba niekto nabura ci ti inak sposobi skoda, ta upozornujem, ze ked si stojis za slovom tak nepoziadas o udaje skodcu od PZSR, pokial ho zisti.
Ono totizto jazdou bez platenho CL, vznikla dopravcovi skoda, ktoru ma pravo si narokovat. Cierny pasazier je podla zakona povinny strpiet ukony nutne na zistenie ci overenie jeho totoznosti.
A este k tomu tvojmu unosu dietata. Skutok sa stal v elektricke, riadi sa zakonom o drahach a kedze revizor je opravnena osoba prepravcu je cestujuci povinny riadit sa jej pokynmi. Tvoja argumentacia plava na vode!
eripmav
a za druhe, akym zahadnym sposobom sa dopravny podnik dostane k udajom o cestujucom od policajneho zboru??? lebo zakony ziadny taky sposob neurcuju, a prislisnik PZ moze v sluzbe robit len presne to, co mu zakony tohto statu utrcuju ze ma robit, teda pokial napriklad poskytne nejakej akciovej spolocnosti udaje o cestujucom, tak porusil zakon az priam spachal trestny cin zneuzitia pravomoci...