Nevyznám sa moc v značkách autobusov: Rozumiem správne, že na prímestskej linke dopravcu Dr. Richard v Niederösterreich (ak to nebol zájazd) premáva v Česku vyrobený Irisbus (t.j. ex Karosa)? ? A ktorý je to typ
Mne pripomína Axer. http://sk.fotoalbum.eu/Peon/a91107/00000031
Mne pripomína Axer. http://sk.fotoalbum.eu/Peon/a91107/00000031
Valec
Keďže Senecká cesta je dosť dlhá, záleží aj od toho, kam konkrétne chceš ísť. Takže druhou možnosťou je ísť linkou 210 na Autobusovú stanicu a odtiaľ prímestským autobusom do Ivanky.