Reply on: S499.1023 #175742:
Bohužiaľ, Soliderovi musím dať v tomto za pravdu. Aj vďaka tejto reklame a mnohým ďalším si súčasná mladá generácia, ktorá ešte nevie, čo to je "nadhľad nad vecou" robí mienku o veciach okolo nás. Televízia je pre nich vzorom a aj reklamy tohto druhu určite nemalou mierou prispievajú k tomu, že mladí ľudia MHD naozaj považujú za niečo podradné, a že ak majú auto, sú v tejto spoločnosti "niečo viac" ... Je to tak, bohužiaľ ...
Valec
Keďže Senecká cesta je dosť dlhá, záleží aj od toho, kam konkrétne chceš ísť. Takže druhou možnosťou je ísť linkou 210 na Autobusovú stanicu a odtiaľ prímestským autobusom do Ivanky.