Reakcia na: OBUS #175492:
vyzera to, ze nie, a pokial som nenasiel v prvych 3 seriach, tak v novsich asi nebude
vravia "odchody po 2 hodine rannej nebudu vykonane podla SELC ale podla SEC" a potom vymenuju, ktorych spojov sa to dotkne
pressburger