Reakcia na: 810zssk #175434:
Tam by bolo potrebné zrekonštruovať budovu stanice, i ked prešla malou obnovou pred neviem kolkymi rokmi - vymalovanie. Interier je už v dosť zúfalom stave, aj admin. časť, aj čakáreň. Neviem kedy sa dočkáme. Mesto bude riešiť okolie, obchody, skultúrnenie - ako rámec nad tým, čo urobí ZSR: terminál /ovetlenie, odstavné miesta, povrch vozovky, parkoviská, el. tabule, SAD-prístrešky, mobiliár, chodníky/ Ak seneckú stanicu porovnáme so stanicami v MA, PK, GA, SA, no bez komentára. Vyplýva to z toho, že tieto stanice obnovovali v tých časoch ked v SC prestali chodiť na vlak a tak SC bol vynechaný. Ale už dobré 3-4 roky frekvencia zase stúpa z roka na rok, a to viditeľne, až to MsÚ zbadal. Už len tlačiť na ZSR vzhladom na reko budovy.
Valec