Reakcia na: Nick #175412:
Vymyslené a pripravené bolo všetko dobre. Na obnovení zastavovania v zastávke Vazovova v pôvodnej polohe má zásluhy o.i. aj jeden modrogumný drúk, ktorý to má asi odtia bližšie k frajerovi ako spred Hydroconsultu.
kecho
btw. spojenie na hlst - ked boli vykolaje, tak jazdil bus X2 okruzne so zastavkami Florianske-STU-Zilinska...stanica...Zilinska-Vazovova-Florianske, takze mozno by sa dal obetovat nejaky sor na int 10-15... no a keby bolo "dovolene" stat tam busu x2, nevidim dovod na zakaz 94
Re #175372 ivanbuto: tram+94 by mala byt samozrejma, ale sme v BA... ak by sa podarilo, bolo by fajn ? potom by dpb mohol v ramci uspor zrusit 59nu
Re #175376 Nick: zastavka je dobre, len mame 8lbych policajtov z jedneho oddelenia (DI) a lenivych z druheho (dopravaci) a polovodicov igk
Re #175392 Nick: a) dopravni policajti s tym nesuhlasili "lebo to brzdi IAD"
b) sme v BA, nie v meste, kde vedenie respektuje chodcov, cyklistov ci MHD
c) definuj "normalne"
Re #175391 810zssk: pokial viem,objektivka je len v navrhu, takze od 1.11. urcite nie