Reakcia na: ivanbuto #175394:
Bodaj by bola zrušená, nielen pozastavená...



miesto je vyznacene, ze polovodici parkuju na zastavke je problem pre policajtov (ktori si tam obcas zaparkuju tiez) a odtahovky...
kiez by bola schvalena co najskor
Nick
Ja som vyjadril svoj názor, že táto zastávka je na zlom mieste. Ohrození sú cestujúci a komplikuje dopravu. Vyjadril som sa na súčasný stav a nebudem riešiť a až z keď nie sú. Ale keď už, tak prečo tam doteraz neurobili a), b) a c) ?