Reakcia na: Mike #175297:
Vtedy to zakapalo na tom, ze neboli prestupne body a ani peniaze na ich vybudovanie. Islo tam vtedy hlavne o Florianske nam., kde by bolo sialenstvo urobit prestupny bod s vystupovanim na cestu, a o zastavku Legionarska smer Vajnorska, kde by sa ludia na zastavku nezmestili. Ale este OI LD bude posielat navrh riesenia cisto tychto miest.
Ike
Hlavná Stanica - Hodžovo nám. (trolejbusová) - Kollárovo nám. - Špitálska (električková) - Kamenné nám. (električková) - Nám. SNP (električková) - Hodžovo nám. (autobusová) - HLST.
-
celé by to bolo podmienené prejazdnosťou nám. SNP pre autobusy a možnosťou stáť na zastávkach električky (za predpokladu,že by to obsluhovala 12m sorka)
-
ak by mal niekto niečo proti hlučnosti, tak horšie ako elina na trati na HLST to byť nemôže ?
http://tinyurl.com/5ttnxk5