dnes sa prejavila naozaj ochota revizorov daco robit zase mi nepipli BMK ani si neskontrolovamĺi moju staru ICK ktoru mam koli fotke vzhladom na to ze nemam obciansky cestovanie na cierno je velmi jednoduche aj ked mam zakupeny platny PCL ale mame ze dnes pipli
matt11
a prečo sa vymýšlajú nové čísla? nemohli proste nechať L2 a 3? tej 15 nechápem a 16 ešte ako tak hej, bola zaužívaná, ale to len cez výluku, a toto vyzerá na dosť dlhú, ak nie stále riešenie keďže sme na Slovensku