Reakcia na: david1 #175091:
Pruhy pre autá už teraz nestíhajú v špičke, preto nemôžeme nič pre autá redukovať?Chýbajú súvislé dva pruhy od Nám. 1. mája po Račko - naozaj, a v akom zmysle chýbajú, kde by si ich chcel vytvoriť? Búrať domy, zužovať chodníky?
Ike
ale na staršej fotke sa usmieva
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=24045&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=6512
? ? ?