Reakcia na: Hug0 #175108:
Môžeš. ? Možno viem čo myslíš - tak radšej e-mailom. ? Ale neverím, že "to" tam robia... A predpokladám, že "to" richardhudec vo svojom príspevku nemyslel.
Lenze v cigaretach a cigarach nie je len cisty tabak
Peon
Ten je predsa nezdravý. http://www.webnoviny.sk/o-zdravi/svetovy-den-bez-tabaku-poukaze-na-fa/146331-clanok.html