Reakcia na: Mike #175088:
To viem, ale ked som si to blizsie pozeral tak by to nemal byt problem ak tam nie su nejake podzemne zalezitosti ako potrubia a pod.
napr. pod Novým mostom je zastávka uprostred cesty a je tam semafor cez trať a tuším aj na Račku
Vladimír
Nereagovanie na vecné sťažnosti, ktoré nespĺňajú formálne náležitosti (podpis, adresa trvalého bydliska a pod.) je smutným prejavom arogancie a nezáujmu firmy.