Reakcia na: Solider #175010:
Opäť bolo použité staré známe "lebosatotaknidynerobilo".. ? Už sa teším ak pôdiem tadiaľ večer a vedľa mňa pôjde kamión a na ceste bude nejaký výmoľ
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
Ámos
1) daju silnejsie vybojky ?
2) je tam novy asfaôt, vymole by este roky nemali byt
3) co mas co vecer v dazdi behat po vonku ?