Reakcia na: MatejBA #174987:
WP7 asi az v 2. etape
Ale planuje sa aj ten.
Ale planuje sa aj ten.
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
. ved sa spamatajte, a najdite s tymi vyvojarmi nejaku spolocnu cestu konecne. vsade to ide len v Bratislave nie.
MatejBA
2.) Kebyze sa vzburime a budeme pozadovat lepsiu MHD, zas budu vsetci pi69ovat, ze "jasne, DD, blablabla vrrhafhatekarlovkavrr" a podobne kraviny
3.) Tlacit sa tlacia ludia - vcera som nahodou siel 33 o 18:37 a ver tomu, ze dobra polovica ludi ostala na zastavke.