Reakcia na: Sommelier #174968:
1.) Ja sa nastastie netlacim, mam do na vysku kusok 
2.) Kebyze sa vzburime a budeme pozadovat lepsiu MHD, zas budu vsetci pi69ovat, ze "jasne, DD, blablabla vrrhafhatekarlovkavrr" a podobne kraviny

3.) Tlacit sa tlacia ludia - vcera som nahodou siel 33 o 18:37 a ver tomu, ze dobra polovica ludi ostala na zastavke.
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80646&idt=u&idg=5796&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=