70 ka
autobus s pod noveho mosta do biskupic ,,, velmi zle posunuty cas co ide o 5:00 rano co chodil 5:o5 ,. uz ani s elektrickami nenapaja ,,, VELMI ZLEE .. Neda sa stym nieco spravit ?? a dat ho ako bol povodne???? ? dik
autobus s pod noveho mosta do biskupic ,,, velmi zle posunuty cas co ide o 5:00 rano co chodil 5:o5 ,. uz ani s elektrickami nenapaja ,,, VELMI ZLEE .. Neda sa stym nieco spravit ?? a dat ho ako bol povodne???? ? dik
díky...
810zssk