Reakcia na: Papyr #174786:
Ja suhlasim s vedenim jednej linky medzi Hl.stanicou a ASMN. Zaroven tvsak tvrdim, ze to nemusi byt bez šlapania 200m k nastupistu.
http://www.modely-aut.sk/c/66/Hromadna-preprava ,škoda len že tam nieje nič kĺbové z BA. A keby admini chceli robiť zdarma reklamu tak by sa tu hodila aj sekcia s podobnými odkazmi

odpovedzte si sami odpovedzte ?
810zssk
Pokial ide o Letisko - Hlavna stanica tam vidim zmysel turistickej linky s nejakou SORkou usposobenou na prepravu batoziny a bez Avionu (alebo dajte CapaCity na 61 a je to vybavene).
Letisko - ASMN podla mna nema dopyt. Ten mikrobus za euro nevyuzival nikto.
ASMN - Hlavna stanica, tam je potreba spojenia tychto bodov lahko meratelna zistenim vytazenosti linky 210. Nemam cisla, takze nechcem to vydavat za 100% pravdu, ale vacsinou to vidim na stanici poloprazdne.
Dalsia vec je ze dopyt po tychto trasach sa (specialne na letiskovych linkach) velmi kyve podla rocneho obdobia, dna v tyzdni a dennej doby...