Reakcia na: david1 #174719:
Tie vložené 5ky idú z K.Vsi na "medziodchod " k L9, lebo to boli vozy čo dopĺňali L9 na 6 min. interval. A tie 17/7 v rannej špičke išli kvôli výluke tunela, kedy bola úplné iná organizácia el. liniek aj cest. poriadkov a služieb...

david1
Pred dvoma rokmi to bolo o.k. ,ked este chodila L7 jednu hodku po skonceni L17. Je vsak pravda ,ze smer Vinohrady sa stretali L7 aj konciace L17.
Smer Raca ide posila L3,5 kazda po dvoch spojoch a v hlavnom smere do centra nic. V pripade L5 je to tiez zle nastavene ,kedze idu v minutovom zavese a druha vezie vzduch.
Takto v zivote nedostanu ludi spat do MHD z aut.