Reakcia na: Mike #174718:
Dovody poznam,ale keby sa "trochu chcelo" slo by to nastavit.Pred dvoma rokmi to bolo o.k. ,ked este chodila L7 jednu hodku po skonceni L17. Je vsak pravda ,ze smer Vinohrady sa stretali L7 aj konciace L17.
Smer Raca ide posila L3,5 kazda po dvoch spojoch a v hlavnom smere do centra nic. V pripade L5 je to tiez zle nastavene ,kedze idu v minutovom zavese a druha vezie vzduch.
Takto v zivote nedostanu ludi spat do MHD z aut.

IK435_FAN