Reakcia na: Valec #174583:
Keby bol ciel aby po zlave prislo viac ludi tak by zlava asi bola plosna, nie len pre Bratislavcanov, nie?
Myslim ze to je skor benefit typu "vy nas dotujete, takze dostanete zlavu". Teda mal by byt, keby BMK nebola len pre Bratislavcanov so spravnou bankou (preco je problem aby mesto vydalo obycajnu plastovu karticku kazdemu obcanovi?)

už som sa tešil, že nejaký definitívny test priepustnosti križovatky bez semaforov...
. Nuž snáď , keď ho budú vyrábať tak to opravia
Valec
BTW, zľavy u DPB by som spravil na BMK úplne inak. A to, že ak si kúpiš 11x po sebe mesačnú električenku, tak 12. mesiac dostaneš grátis (pri trojmesačných a ročných by to bolo po roku). Aspoň by to motivovalo ľudí využívať MHD, resp. kupovať si električenky pravidelne, pričom poskytovaná zľava by sa znížila len minimálne.