OT: Pametate si na ten cyklo-retarder na cykloceste pri Riverparku? Vcera ho museli asi demontovat, lebo dnes rano tam uz nebol

Mimochodom, prečo (keď už je tak zadlžené a nemá financie) mesto nezruší 10% zľavu na MHD v rámci BMK?
. Nuž snáď , keď ho budú vyrábať tak to opravia
Valec
BTW, zľavy u DPB by som spravil na BMK úplne inak. A to, že ak si kúpiš 11x po sebe mesačnú električenku, tak 12. mesiac dostaneš grátis (pri trojmesačných a ročných by to bolo po roku). Aspoň by to motivovalo ľudí využívať MHD, resp. kupovať si električenky pravidelne, pričom poskytovaná zľava by sa znížila len minimálne.