Reakcia na: S499.1023 #173534:
To ma samozrejme napadlo, lenze podla mna to z tohto nezistis, lebo kto ju chce pouzit na prestup na elektricku si prestupi na Lafranconi.
Ale vyzera to ako uplne normalny BUS pruh (aj ked neviem ci v normalnom bus pruhu mozu jazdit cyklisti).
kecho
inak ? neminuli ste náhodou niekde bez povšimnutia ten označník SJK? napr. by sa mohol nachádzať v miestach, kde bola pred 9/2005 "Divadlo Aréna"?
že či by to nemohlo byť aj takto nejako:
http://tragacik.wz.cz/20110905.png
lebo nerátam s tým, že by zachádzal na obratisko... aj keď všetko je možné, uvidíme zajtra