Reakcia na: corner81 #173205:
ahá. tam platí to isté, čo v prípade, ktorý som ti opisoval, akurát tam nie je BUS pruh.vodič meniaci jazdný pruh nesmie ohroziť ostatných účastníkov premávky, takže ak ideš z Einsteinovej na Nový most, tak dávaš bacha na autá, ktoré idú z Nového mosta na Einsteinovu.
Ono väčšinou sa tie autá križujú, vtedy je to viac menej o dohode a vizuálnom kontakte. Ak však ideš z Centra do Auparku a ten odbočovací/pripájací pruh využívaš len ako "otočku" tak máš plnú prednosť
Bola by to podstatne kratšia nadchádzka než cez Most pri Bratislave. Môj odhad: úzka cesta a veľa áut.
810zssk
1. Platim si cestovne, tak je absurdne aby ma niekto posielal do taxika. To ma byt akoze podpora MHD?
2. Nevedel som, ze nebolo v plane nic posilnovat, dufal som ze dostanu rozum a poslu klbak.
3. Ja som sa netlacil, nastastie som isiel este v case ked zo ZP isla N56.