Reakcia na: Ike #173103:
jasne ze nerozumies, lebo to je pod nadjazdom na einsteinovej, kde sa zapoja z panonskejhttp://g.co/maps/kywb
Bola by to podstatne kratšia nadchádzka než cez Most pri Bratislave. Môj odhad: úzka cesta a veľa áut.
810zssk
Takze MHD bude mat zas o niekolko nasrdenych zakaznikov (a eventuelne nezakaznikov) viac. Vyborny vykon!
A teraz do mna...