Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Jadran #173120:
Tak 2604, 2611 neboli vonku od juna a 2617 bola vonku min. tyzden.
Reakcia na: Marek1978 #173159:
To som zle videl. Mozte zmazat predchadzajuci prispevok.
Reakcia na: Petto #173127:
Ale tam ma ist int. na 15min. z 12-tich.
Reakcia na: Peon #173140:
Ta trat momentalne nie je napojena na zvysok siete.
Reakcia na: Ike #173100:
38 je jeden z najvacsich nezmyslov v novodobej historii DPB, dobre ze to zrusili.
Reakcia na: TeBeCe #173065:
Ta 32 akoze pojde cez Stare Grunty?
Reakcia na: Marek1978 #173060:
Velmi dobry rozhovor. Thumbs up!
Reakcia na: Peon #173148:
ono to ma viacero etap ...

v konecnom dosledku az do novembra maju byt rozne obmedzenia

viac tu

http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700000&id=11029246
Reakcia na: m@rtin #173151:
Už aj postsovietsky Taškent má nové tramwaye.... Len my máme how-no. ?
Reakcia na: corner81 #173098:
Aj na diaľniciach je to vždy križovatka. A keď schádzaš z mosta na Einsteinovu, máš dať prednosť vozidlám na Einsteinovej. Je tam pre istotu aj dopravná značka na začiatku prípojného pruhu "Daj prednosť v jazde" veľká ako... 😉
Možná už to tu bylo

20 nových tramvají pro Taškent
http://transphoto.ru/photo/425920/
Reakcia na: Michal111 #173118:
Ako je napísané v jednom z dokumentov sú tam prejazdy na 192 a imho sa to nikomu nechce prerábať.
Reakcia na: Ttom #173109:
27 zostáva lebo 93 ľudí podpísalo petíciu. Čo keby sme spravili petíciu za zrušenie 27?
Tá dočasná uzávierka cesty medzi Podunajskými Biskupicami a Rovinkou má trvať do 4. 9. do 12 h. Obchádzkovú trasu poznáme z médií aj z webu Slovak Lines, ale nerozumiem nasledujúcemu novému opatreniu ? :

"Dňa 3.09.2011 bude náhradná zastávka
na Biskupickej ceste (Bratislava,Pod. Biskupice) v obidvoch smeroch zrušená bez náhrady

Autobusy budú premávať obchádzkovou trasou cez mestskú časť Vrakuňa!"
Reakcia na: Peon #173140:
Mal by si troška prehľadať tento web, na všetky otázky dostaneš odpoveď 😉
Reakcia na: Jadran #173142:
terajsie odchody z VH
14: 00 12 24 36 48
15: 00 12 24 36 48
16: 00 12 24 36 48
17: 00 12 25 45
18: 05 25 45

z tohto to vyzera ze spicka je len 3,5 hodiny - cize naozaj nepotrebujes ani prestavku pre vodicov, 17.hodinu este mozes dorovnat s 12 min. int. - t.j. potreba vozov - max. 5
Reakcia na: boxcar #173139:
môj dovod - sú to šerble, dovod DPB - usetrenie penazi na nevyhodnych zmluvach (prenajmoch)
Reakcia na: Peon #173138:
Možno niekto nekompetentný v dohode s RJ. Alebo to možno vymysleli samotní novinári, kedže dostali inštrukciu v podobe "kde sa vlaky využívajú len na štvrtinu, tak tam sa vlaky zrušia." Tak im napadlo trať KN-DS-BA, že tam je len štvrtinové využitie, tak napísali takýto blud. ?
Reakcia na: boxcar #173139:
Šetrenie predpokladám lebo sa platia tuším mesačne? Niekto kto vie určite doplní presnejšie.
Reakcia na: Petto #173136:
na 74-ke su teraz najdlhsie poobedne spicky cca 5 a pol hodinove (na tych dvoch delenych 8 resp. 9 jazd pre vodica a 2-2 jazdy pre striedaca), netusim ako bude vyzerat novy grafikon, ale ak bude aktualnemu podobny (poobedna spicka zacina uz okolo 13. h) tak prestavky budu nutne..

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.