Reakcia na: Trolleybus #173119:
V súčasnosti je tam ešte "rozbitý" 15-minútový interval. Ide o to, že Lesopark (hlavne kvôli lanovke) je dôležitejší cieľ ako Kačín. Len dúfam, že sa za týmto neskrýva úmysel zrušiť premávku na Kačín od budúcoročnej sezóny (žeby dali 30-minútový interval na Lesopark cez víkendy)...
Ide o to, že 60-minútový interval na Kačín je postačujúci. A podľa mňa je lepšie k lanovke nepravidelne od 20-minút do 40-minút než pravidelných 40-minút.
Ike