Reply on: Peon #173114:
Keby si to nerozdelil tak máš interval k Lesoparku z Patronky bol vždy xx:30, xx:50, keďže xx:10 by šiel na Kačín. Takže interval by si mal rozbitý 20, 40 minút. Takto je tam jednotný 40-minútový interval pre oba smery.
Ike