Reakcia na: Petto #173037:
super ? kym vdaka 133 som sa dostal do celeho mesta na 1 max. 2 prestupy, teraz budem mat dalsie zbytocne prestupy ? (poprosim moralistov, aby sa zdrzali poznamok o lenivosti - ci uz nedajboze funguje prestupny system v BA?)

810zssk