Ináč neviete či plánuje niekto opraviť to prasknuté potrubie na Patrónke alebo nám ešte bude ďalšie dva týždne umývať tá voda zastávky a cestujúcich na nich? ?
Ja som viac krat napisal, ze neobjednanie je skor chyba systemu, ktory medzi DPB/mestom funguje. DPB vinim z inych veci (nevykonanie objednaneho, nezamyslenie sa nad organizaciou dopravy ale len okopirovanie systemu z minuleho roka - teda trasa po starej ceste, nie dialnici, atd.).

Vladimír
1. Princíp fungovania VTN v Nitre a DPB v Bratislave je analogický. Ani v jednom prípade nie je rozhodnutie o zabezpečení posilovej dopravy otázkou zisku.
2. Ja veľmi dobre viem, že zisk je aj to, čo zarobíš zajtra (inak pekne povedané). Ale nemáš predstavu, aké zložité je to vysvetliť zvolenému poslancovi MsZ, ktorý naposledy sedel v autobuse v roku 1985.
Čiže ešte raz - objednávateľ rozhoduje, čo sa odjazdí. Dopravca môže byť iniciatívny a navrhovať nejaké riešenie. Ale posledné slovo má objednávateľ.